KĀ VISS NOTIEK

Kā notiek kredīta noformēšana?

Jūs varat pieteikties līzinga saņemšanai Jums ērtā veidā:
◦ Aizpildot pieteikumu mūsu mājas lapā www.lizingsjums.lv;
◦ Piesakoties personīgi „LizingsJums” birojā.
Pēc pieteikuma izskatīšanas ar Jums sazināsies mūsu līzinga speciālists un informēs par pieteikuma izskatīšanas rezultātiem.

Dokumentu noformēšana:
◦ Birojā tiek parakstīts līgums;
◦ 1h laikā pēc līguma parakstīšanas Jūsu kontā tiks ieskaitīta vēlamā finansējuma summa.

Kas jāņem līdzi, dodoties pie mums?

  • Pase vai ID karte.
  • Pēdējo 6 mēnešu bankas konta izraksts par Jūsu ienākumiem vai internetbankas pieeja, lai VSAA vai konta izrakstu uztaisītu uz vietas.

Man ir auto. Cik lielu kredītu es varu saņemt?

Aizpildiet „Pieteikuma formu” mūsu mājaslapā vai pie mums birojā. Pēc pieteikuma izskatīšanas mēs Jums paziņosim, kāda ir maksimālā finansējamā summa. Parakstot līgumu, 1 h laikā saņemsiet naudu savā kontā.

Kā rīkoties, ja vēlos atmaksāt kredītu pirms termiņa?

Daļēja vai pilna aizdevuma pirmstermiņa atmaksa notiek BEZ soda procentiem, arī procentus par neizmantotiem mēnešiem/gadiem nav jāmaksā. Ja vēlaties atmaksāt aizdevumu pirms termiņa, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem!

Atradu auto pēc sludinājuma. Kas tālāk?

Aizpildiet „Pieteikuma formu” mūsu mājaslapā vai pie mums birojā. Pēc pieteikuma izskatīšanas un līguma parakstīšanas  1 stundas laikā saņemsiet naudu savā kontā. Tālāk Jums paliek tikai noformēt pirkumu ar pārdevēju.

Kādas ir minimālas prasības kredīta saņemšanai?

Kredīts ir pieejams ikvienam Latvijas Republikas iedzīvotājam, kas ir sasniedzis 18 gadu vecumu un kam ir regulāri un pierādāmi ienākumi.

Saņemt auto līzinga piedāvājumu

Vārds, uzvārds

E-pasts

Tālrunis

Kā uzzinājāt par mums

Saite uz auto sludinājumu

Automašīnas numurs

Ar šo apstiprinu, ka esmu izlasījis SIA LizingsJums.lv privātuma politiku un man ir saprotami SIA LizingsJums.lv datu apstrādes principi.


Apliecinu, ka sniegtā informācija ir patiesa, un ka nepatiesu ziņu sniegšanas gadījumā var iestāties LR tiesību aktos paredzēta administratīvā atbildība vai kriminālatbildība, t.sk. par nepatiesu ziņu sniegšanu un/vai krāpniecību.


Aizpildiet informāciju par sevi un saņemiet piedāvājumu 30 minūšu laikā!
Ir jautājumi? Zvani mums!
24 821 784